poprzednia  -  1  2  3  4  5  -  następna

2011-06-03

Nauka Jazdy FALKEN z Malborka przedłużyła wpis rozszerzony na portalu internetowym www.malbork7.pl i dodatkowo w ramach długiej współpracy otrzymali od nas stroną internetową.

2011-06-01

Naprawa sklepu internetowego

Wykonaliśmy modernizację i naprawę sklepu internetowego dla jednej z dużych firm z Elbląga.

2011-01-01

Zakończenie realizacji strony internetowej

Zakończyliśmy kolejną stronę internetową. Tym razem projekt i strona internetowa zostało stworzona dla firmy ubezpieczeniowej z Malborka - Malbrokers.

2010-12-29

Wykonaliśmy kolejne zlecenie

Wykonaliśmy kolejne zlecenie zaprojektowania strony internetowej. Tym razem dla nowo otwartego Spa & Wellness w Hotelu Majewskim w Malborku.Referencje:

Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe "Przyszłość" Piotr Wysocki w Malborku udziela referencji dla Przedsiębiorstwa Usługowego "PAGE" Kamil Ziniewicz.

Przygotowana strona internetowa jest bardzo przejrzysta i czytelna. Profesjonalność wykonanej pracy wyraża się nie tylko w zastosowaniu rozwiązań technicznych, ale również w postawie solidności, dotrzymaniu ustalonych terminów oraz zaangażowaniu osobistym. Dbałość o szczegóły, cierpliwość przy korektach oraz fachowre porady to cechy wyróżniające tę firmę.

Polecam P.U. "PAGE" jako wykonawcę profesjonalnego i kreatywnego. Firma jest wiarygodna, w pełni zasługująca na zaufanie i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

zobacz oryginał

DYREKTOR

Piotr Wysocki

.
?>